Ndriçues tavanor Eglo 75505 POGLIOLA-S
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-70%
Ndricues tavanor Eglo 75505 POGLIOLA-S
Ndricues tavanor Eglo 75505 POGLIOLA-S
Ndricues tavanor Eglo 75505 POGLIOLA-S

Ndriçues tavanor Eglo 75505 POGLIOLA-S

Available:Në gjëndje
2,700 Lek 9,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo 75505 POGLIOLA-S
 • Ndricues tavanor Eglo, modeli 75505, pjesë e linjës POGLIOLA-S.
 • Ndriçues tavanor me model të thjeshtë përbëhet nga çeliku dhe materiali i xhamit është plastik me efekt kristali. 
 • Ka një ngjyrë të bardhë tërheqëse e cila i përshtatet ambjenteve të brendshme si kuzhinë, banjë dhe dhomë gjumi etj.
 • Lloji i ndriçuesit është LED.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75505

Familja:

OLINDRA

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

215.6 W

Materiali:

Celik, plastik 

Ngjyra:

E bardhe me efekt kristali

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

55

Diametri (në mm):

310
Ndriçues tavanor Eglo 75505 POGLIOLA-S
 • Ndricues tavanor Eglo, modeli 75505, pjesë e linjës POGLIOLA-S.
 • Ndriçues tavanor me model të thjeshtë përbëhet nga çeliku dhe materiali i xhamit është plastik me efekt kristali. 
 • Ka një ngjyrë të bardhë tërheqëse e cila i përshtatet ambjenteve të brendshme si kuzhinë, banjë dhe dhomë gjumi etj.
 • Lloji i ndriçuesit është LED.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75505

Familja:

OLINDRA

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

215.6 W

Materiali:

Celik, plastik 

Ngjyra:

E bardhe me efekt kristali

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

55

Diametri (në mm):

310