Ndriçues tavanor Eglo 75305 Dakar 6
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-50%
Ndriçues tavanor Eglo 75305 Dakar 6
Ndriçues tavanor Eglo 75305 Dakar 6

Ndriçues tavanor Eglo 75305 Dakar 6

Available:Në gjëndje
4,900 Lek 9,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo 75305 Dakar 6
 • Ndriçues tavanor nga Eglo, modeli 75305, pjesë e linjës Dakar 6.
 • Ky ndriçues mural përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të bardhë, të kromuar.
 • Materiali i xhamit është qelq saten e lyer me te bardhë.
 • Eshtë një model i thjeshtë dhe klasik që i pështatet ambienteve të brendshme sipas dëshirës si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj.
 • Lloji i ndriçuesit është E14-LED-P45.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75305

Familja:

Dakar 

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

5x4 W

Materiali:

Celik, Xham

Ngjyra:

E bardhe e kromuar.

Numri i llambave:

5

Lloji i llambes:

E14

Klasa e energjise:

G

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

INCL

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Diameteri (në mm):

530
Ndriçues tavanor Eglo 75305 Dakar 6
 • Ndriçues tavanor nga Eglo, modeli 75305, pjesë e linjës Dakar 6.
 • Ky ndriçues mural përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të bardhë, të kromuar.
 • Materiali i xhamit është qelq saten e lyer me te bardhë.
 • Eshtë një model i thjeshtë dhe klasik që i pështatet ambienteve të brendshme sipas dëshirës si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj.
 • Lloji i ndriçuesit është E14-LED-P45.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75305

Familja:

Dakar 

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

5x4 W

Materiali:

Celik, Xham

Ngjyra:

E bardhe e kromuar.

Numri i llambave:

5

Lloji i llambes:

E14

Klasa e energjise:

G

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

INCL

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Diameteri (në mm):

530