Ndriçues tavanor Eglo 75179 Huerta
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-58%
Ndriçues tavanor Eglo 75179 Huerta
Ndriçues tavanor Eglo 75179 Huerta
Ndriçues tavanor Eglo 75179 Huerta

Ndriçues tavanor Eglo 75179 Huerta

Available:Out of Stock
6,600 Lek 15,900 Lek
Secure
Ndricues tavanor Eglo. Modeli 75179, pjesë e linjës Huerta
I thjeshtë dhe tepër modern, i ndërtuar nga dy katrorë.
Dizajni minimalist dhe modern i llambës LED përzihet me stilin në hapësira të ndryshme banimi si kuzhina, zyra, dhoma e ndenjes, dhoma gjumi dhe korridori.
Materiali çelik dhe plastike, me ngjyrat argjend dhe e bardhë.
Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë). Lumen: 3300.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 65
Gjerësia (në mm) 310
Gjatësia (në mm) 525

Informacione teknike:
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 22.5W
Ndricues tavanor Eglo. Modeli 75179, pjesë e linjës Huerta I thjeshtë dhe tepër modern, i ndërtuar nga dy katrorë. Dizajni minimalist dhe modern i llambës LED përzihet me stilin në hapësira të ndryshme banimi si kuzhina, zyra, dhoma e ndenjes, dhoma gjumi dhe korridori. Materiali çelik dhe plastike, me ngjyrat argjend dhe e bardhë. Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë). Lumen: 3300.   Përmasat: Lartësia (në mm) 65 Gjerësia (në mm) 310 Gjatësia (në mm) 525
Informacione teknike: Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 22.5W