Ndriçues Statik Komodine Eglo 75177 ARCONES
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-37%
Ndriçues Statik Eglo 75177 ARCONES
Ndriçues Statik Eglo 75177 ARCONES

Ndriçues Statik Komodine Eglo 75177 ARCONES

Available:Në gjëndje
4,900 Lek 7,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Eglo, modeli 75177, pjesë e linjës ARCONES.
Ndriçues i krijuar me një dizajn modern shumë të veçantë
I përshtatshëm me ambiente të brendshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj.
Materiali plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 500
Gjatësia e bazës (në mm) 120
Diametri i bazës (në mm) 135

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 3
Numri i llambave dhe fuqia: 4,2W
Ndriçues Statik Eglo, modeli 75177, pjesë e linjës ARCONES. Ndriçues i krijuar me një dizajn modern shumë të veçantë I përshtatshëm me ambiente të brendshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj.
Materiali plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit: E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 500 Gjatësia e bazës (në mm) 120 Diametri i bazës (në mm) 135
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 3 Numri i llambave dhe fuqia: 4,2W