Ndriçues i varur Eglo 49645 ROCCAMENA

17,700 Lek
Sale
Ndriçues i varur Eglo, modeli 49645, pjesë e linjës ROCCAMENA. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë dhe bakër. Eshtë një model vintage i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është E27. Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 130 Gjatësia...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues i varur Eglo, modeli 49645, pjesë e linjës ROCCAMENA.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë dhe bakër.
Eshtë një model vintage i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 130
Gjatësia (në mm) 730

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W

Artikuj të lidhur