Ndriçues i varur Eglo 49464 Priddy
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 49464 Priddy

Available:Në gjëndje
3,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49464, pjesë e koleksionit Priddy.
Ndriçues i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur i stilit klasik.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal. Nëse jeni në kërkim për të gjetur ndriçuesin e duhur për ju atëherë zgjidhjen e keni tek ne.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik, në ngjyrë të zezë dhe të bardhë.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 155
Lartësia e kanopit (në mm) 25
Diametri i kanopes (në mm) 97

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X40W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49464, pjesë e koleksionit Priddy. Ndriçues i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur i stilit klasik.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal. Nëse jeni në kërkim për të gjetur ndriçuesin e duhur për ju atëherë zgjidhjen e keni tek ne.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik, në ngjyrë të zezë dhe të bardhë. Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 155 Lartësia e kanopit (në mm) 25 Diametri i kanopes (në mm) 97
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20  Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 1X40W