Ndriçues i varur Eglo 49254 Carlton 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 49254 Carlton 1

Available:Në gjëndje
12,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49254, pjesë e koleksionit Carlton 1.
Ndriçues i stilit Vintage i krijuar me një dizanj të thjeshtë, të veçantë dhe shumë të bukur në formën e një kafazi.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të mrekullueshme me ndriçim ideal. Një aksesor plus në dizajnin e shtëpisë.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo 
Materiali cilësor çelik në ngjyrë të zezë dhe bakri.
Lloji i ndriçuesit E27 

Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 310
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X60W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49254, pjesë e koleksionit Carlton 1. Ndriçues i stilit Vintage i krijuar me një dizanj të thjeshtë, të veçantë dhe shumë të bukur në formën e një kafazi.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të mrekullueshme me ndriçim ideal. Një aksesor plus në dizajnin e shtëpisë.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo 
Materiali cilësor çelik në ngjyrë të zezë dhe bakri.
Lloji i ndriçuesit E27 
Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 310   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20  Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 1X60W