Ndriçues i varur Eglo 49253 Somerton 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-71%
Ndriçues i varur Eglo 49253 Somerton 1
Ndriçues i varur Eglo 49253 Somerton 1
Ndriçues i varur Eglo 49253 Somerton 1

Ndriçues i varur Eglo 49253 Somerton 1

Available:Në gjëndje
2,900 Lek 10,200 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 49253, pjesë e linjës Somerton 1.
Me dizajnin e saj të veçantë, ndriçuesi ofron një pamje të këndshme në çdo dhomë - qoftë në kuzhinë, në dhomën e ndenjes apo në dhomën e ngrënies mbi tryezën e ngrënies.
Një ndriçues edhe dekorativ, prej çeliku me ngjyrë mente me një veshje të brendshme prej ari që nërthuren pa probleme me tendencat si industriale, vintage dhe moderne.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 365

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X60W (nuk përfshihen në paketim)
Ndriçues i varur Eglo, modeli 49253, pjesë e linjës Somerton 1. Me dizajnin e saj të veçantë, ndriçuesi ofron një pamje të këndshme në çdo dhomë - qoftë në kuzhinë, në dhomën e ndenjes apo në dhomën e ngrënies mbi tryezën e ngrënies. Një ndriçues edhe dekorativ, prej çeliku me ngjyrë mente me një veshje të brendshme prej ari që nërthuren pa probleme me tendencat si industriale, vintage dhe moderne.
Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 365
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20  Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 1X60W (nuk përfshihen në paketim)