Ndriçues i varur Eglo 43636 Boyle
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 43636 Boyle

Available:Në gjëndje
24,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43636, pjesë e koleksionit Boyle.
Ndriçues i stilit skandinav i krijuar me një pamje të veçantë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materialet çelik dhe dru në ngjyrat të zezë dhe kafe dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 170
Gjatësia (në mm) 780

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X10W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43636, pjesë e koleksionit Boyle. Ndriçues i stilit skandinav i krijuar me një pamje të veçantë, elegante dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materialet çelik dhe dru në ngjyrat të zezë dhe kafe dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit E27
  Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 170 Gjatësia (në mm) 780
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 3X10W