Ndriçues i varur Eglo 43222 CHIAVICA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 43222 CHIAVICA

Available:Në gjëndje
11,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 43222, pjesë e linjës CHIAVICA.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë nikel-nero.
Eshtë një model vintage i cili pështatet në ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 205

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X28W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 43222, pjesë e linjës CHIAVICA. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë nikel-nero. Eshtë një model vintage i cili pështatet në ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 205

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X28W