Ndriçues i varur Eglo 390065 Orbetello
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 390065 Orbetello

Available:Në gjëndje
21,900 Lek
Image
Secure

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390065 pjesë e Orbetello. Me një dizajn mjaft unik dhe pamjen e tij moderne shumë të bukur. Ky ndriçues është bërë pikërisht për të dekoruar ambientet e punës suaj si sallat për mbledhje, zyrat por dhe për sallonet e shtëpive. I bërë nga materiali cilësor i çelikut në ngjyrë të zezë.

Përmasat
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 450

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia3X40W

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390065 pjesë e Orbetello. Me një dizajn mjaft unik dhe pamjen e tij moderne shumë të bukur. Ky ndriçues është bërë pikërisht për të dekoruar ambientet e punës suaj si sallat për mbledhje, zyrat por dhe për sallonet e shtëpive. I bërë nga materiali cilësor i çelikut në ngjyrë të zezë.

Përmasat
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 450

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia3X40W