Ndriçues i varur Eglo 390055 Paratebueno
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 390055 Paratebueno

Available:Në gjëndje
130,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 390055 Paratebueno
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390055 pjesë e Paratebueno.
 • Një ndriçues modern me një pamje tepër unike.
 • I bërë nga kombinimi cilësor i materialit të çelikut dhe plastikës në formën e zogjve, për tju dhënë kështu një ndjesi qetësie, lumturie dhe harmonie duke ju bërë të ndiheni mirë mbas një dite të lodhshme.
 • Mund të përdoret për të dekoruar sallonet apo dhe dhomat e gjumit.
 • Lloji i ndriçuesit LED.

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

390055

Familja

PARATEBUENO

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

8x4,2 W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra: 

E zezë, e bardhë

Numri i llambave:

8

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Gjerësia (në mm):

260

Gjatësia (në mm):

1160

Ndriçues i varur Eglo 390055 Paratebueno
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390055 pjesë e Paratebueno.
 • Një ndriçues modern me një pamje tepër unike.
 • I bërë nga kombinimi cilësor i materialit të çelikut dhe plastikës në formën e zogjve, për tju dhënë kështu një ndjesi qetësie, lumturie dhe harmonie duke ju bërë të ndiheni mirë mbas një dite të lodhshme.
 • Mund të përdoret për të dekoruar sallonet apo dhe dhomat e gjumit.
 • Lloji i ndriçuesit LED.

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

390055

Familja

PARATEBUENO

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

8x4,2 W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra: 

E zezë, e bardhë

Numri i llambave:

8

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Gjerësia (në mm):

260

Gjatësia (në mm):

1160