Ndriçues i varur Eglo 390031 Altagracia
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 390031 Altagracia

Available:Në gjëndje
64,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 390031 Altagracia
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390031, pjesë e koleksionit Altagracia.
 • Një dizajn i këndshëm dhe funksional i cili përshtatet më së miri me stilin modern të arredimit të shtëpisë suaj.
 • I krijuar me ndriçimin ideal dhe një pamje unike, kombinimi i së cilës do tju japi pamjen e bukur që dëshironi.
 • Është i përshtatshëm për ambiente të brendshme.
 • Ndriçimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

390031

Familja:

Altagracia

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

35W X 2

Materiali:

Celik i zi, i arte

Numri i llambave:

2

Lloji i llampes:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

615
 
Ndriçues i varur Eglo 390031 Altagracia
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390031, pjesë e koleksionit Altagracia.
 • Një dizajn i këndshëm dhe funksional i cili përshtatet më së miri me stilin modern të arredimit të shtëpisë suaj.
 • I krijuar me ndriçimin ideal dhe një pamje unike, kombinimi i së cilës do tju japi pamjen e bukur që dëshironi.
 • Është i përshtatshëm për ambiente të brendshme.
 • Ndriçimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

390031

Familja:

Altagracia

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

35W X 2

Materiali:

Celik i zi, i arte

Numri i llambave:

2

Lloji i llampes:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

615