Ndriçues i varur Eglo 390003 Bogota
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 390003 Bogota

Available:Në gjëndje
20,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390003 pjesë e Bogota.
Një ndriçues modern me një dizajn të thjeshtë dhe një pamje shumë të bukur.
I përshtatshëm për ambientet e brendshme si sallone, dhoma ndenje, kuzhinë etj
Matreial cilësor çeliku në ngjyrë të zezë.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 160
Gjatësia (në mm) 770

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 3X40W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390003 pjesë e Bogota.
Një ndriçues modern me një dizajn të thjeshtë dhe një pamje shumë të bukur.
I përshtatshëm për ambientet e brendshme si sallone, dhoma ndenje, kuzhinë etj
Matreial cilësor çeliku në ngjyrë të zezë.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 160
Gjatësia (në mm) 770

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 3X40W