Ndriçues tavanor Eglo 33703 Milazzo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 33703 Milazzo

Available:Në gjëndje
11,900 Lek 22,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo 33703 Milazzo
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndriçues tavanor Eglo 33703 Milazzo Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • E veçanta e këtij ndriçuesi është bluetooth dhe boksi, me anë të të cilave mund të dëgjoni muzikë ku do ku mund të keni vendosur ndriçuesin.
 • Përbëhet nga material alumini te bardhe dhe ndricim LED.  
 • Ndriçuesi është i pajisur me telekomandë për kontrollin e ndiçimit.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

33703

Familja:

Milazzo

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

12V

Materiali:

Alumin / Kristal

Numri i llambave:

1X19W

Lloji i llampes:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP44

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

55

Gjatesia (në mm):

390

Ndriçues tavanor Eglo 33703 Milazzo
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndriçues tavanor Eglo 33703 Milazzo Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • E veçanta e këtij ndriçuesi është bluetooth dhe boksi, me anë të të cilave mund të dëgjoni muzikë ku do ku mund të keni vendosur ndriçuesin.
 • Përbëhet nga material alumini te bardhe dhe ndricim LED.  
 • Ndriçuesi është i pajisur me telekomandë për kontrollin e ndiçimit.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

33703

Familja:

Milazzo

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

12V

Materiali:

Alumin / Kristal

Numri i llambave:

1X19W

Lloji i llampes:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP44

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

55

Gjatesia (në mm):

390