Ndriçues tavanor Eglo 33172 TOWNSHEND
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 33172 TOWNSHEND

Available:Në gjëndje
8,700 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 33172, pjesë e linjës TOWNSHEND 3.
Ky ndriçues përbëhet nga materiali druri, çeliku me ngjyrë kafe, e bardhë.
Modeli i thjeshtë drunor i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme lehtësisht si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 50
Gjatësia (në mm) 630

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 4X60W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 33172, pjesë e linjës TOWNSHEND 3. Ky ndriçues përbëhet nga materiali druri, çeliku me ngjyrë kafe, e bardhë.
Modeli i thjeshtë drunor i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme lehtësisht si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat: Gjerësia (në mm) 50 Gjatësia (në mm) 630
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 4X60W