Ndriçues i varur Eglo 31573 PASTERI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-44%
Ndriçues i varur Eglo 31573 PASTERI
Ndriçues i varur Eglo 31573 PASTERI

Ndriçues i varur Eglo 31573 PASTERI

Available:Në gjëndje
4,900 Lek 8,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 31573, pjesë e linjës PASTERI.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë nikel saten ndersa materiali i xhamit është pëlhurë me ngjyrë gri.
Eshtë një model tekstil i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 31573, pjesë e linjës PASTERI. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë nikel saten ndersa materiali i xhamit është pëlhurë me ngjyrë gri.
Eshtë një model tekstil i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 1100
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W