Ndriçues i jashtëm Eglo 22468 LATERNA 4
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-42%
Ndriçues i jashtëm Eglo 22468 LATERNA 4
Ndriçues i jashtëm Eglo 22468 LATERNA 4

Ndriçues i jashtëm Eglo 22468 LATERNA 4

Available:Në gjëndje
2,900 Lek 5,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo, modeli 22468, pjesë e linjës LATERNA 4.
Materiali i produktit është prej aluminit të derdhur me ngjyrë të zezë ndersa materiali i xhamit është xhamë me ngjyrë të pastër.
Eshtë një model klasik i cili i përshtatet ambienteve të jashtme.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 320
Gjatësia (në mm) 165

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues i jashtëm Eglo, modeli 22468, pjesë e linjës LATERNA 4. Materiali i produktit është prej aluminit të derdhur me ngjyrë të zezë ndersa materiali i xhamit është xhamë me ngjyrë të pastër.
Eshtë një model klasik i cili i përshtatet ambienteve të jashtme. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 320 Gjatësia (në mm) 165
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP44 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W