Deviator Grupi GRB
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-66%
Deviator Grupi GRB

Deviator Grupi GRB

Available:Në gjëndje
2,900 Lek 8,700 Lek
Image
Secure

Deviator Grupi nga marka e mirënjohur GRB

 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Koleksioni Anello karakterizohet nga format e tij të pastra, pullat e unazës shumë praktike dhe shumëllojshmëria e përfundimeve me të cilat vjen.
 • Është perfekt për banjot moderne dhe përfshin bidet, lavaman, vaskë dhe dush, si dhe një linjë të plotë të përputhjes. aksesorë dhe komplemente banjosh.

Informacione teknike

Marka:

 GRB

Origjina:

 Spanja

Kodi:

 GRB-050083

Materiali:

 Chrome

Lartësia në aerator:

 95mm

Lidhja me rrjetin:

 3/8"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

 EN ISO 3822

Garancia:

 5 vjet


Përmasat

Lartësia e grykës (në cm):

 8.7 cm

Lartësia e përgjithshme (në cm):

 14 cm

Deviator Grupi nga marka e mirënjohur GRB

 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Koleksioni Anello karakterizohet nga format e tij të pastra, pullat e unazës shumë praktike dhe shumëllojshmëria e përfundimeve me të cilat vjen.
 • Është perfekt për banjot moderne dhe përfshin bidet, lavaman, vaskë dhe dush, si dhe një linjë të plotë të përputhjes. aksesorë dhe komplemente banjosh.

Informacione teknike

Marka:

 GRB

Origjina:

 Spanja

Kodi:

 GRB-050083

Materiali:

 Chrome

Lartësia në aerator:

 95mm

Lidhja me rrjetin:

 3/8"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

 EN ISO 3822

Garancia:

 5 vjet


Përmasat

Lartësia e grykës (në cm):

 8.7 cm

Lartësia e përgjithshme (në cm):

 14 cm