Buton Kasete Vitra VI-740-0500
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Buton Kasete Vitra VI-740-0500

Available:Në gjëndje
3,400 Lek
Image
Secure

Buton Kasete Vitra VI-740-0500

 • Buton Kasete Vitra VI-740-0500.
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.

Informacione Teknike

Marka:

Vitra 

Origjina:

Turqi

Kodi:

VI-740-0500

Montimi:

Ne mur, standart 

Ngjyra:

E bardhë me shkëlqim

Garancia

5 vjet

 

Përmasat

Gjerësia (në mm):

244

Thellësia (në mm):

14

Lartësia (në mm):

165

Buton Kasete Vitra VI-740-0500

 • Buton Kasete Vitra VI-740-0500.
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
*Kliko ketu per te pare setin ne OFERTE 

Informacione Teknike

Marka:

Vitra 

Origjina:

Turqi

Kodi:

VI-740-0500

Montimi:

Ne mur, standart 

Ngjyra:

E bardhë me shkëlqim

Garancia

5 vjet

 

Përmasat

Gjerësia (në mm):

244

Thellësia (në mm):

14

Lartësia (në mm):

165