Bolier Ferroli Titano Twin 100L
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Bolier Ferroli Titano Twin 100L

Available:Në gjëndje
48,500 Lek
Image
Secure

Bolier Ferroli Titano Twin 100L

Disa nga karakteritikat dhe pikat më të forta të bolierit Ferroli Titano Twin 100L:

 • Shpërndarja e ujit në dy rezervuar për të përmirësuar efikasitetin dhe komoditetin
 • Ndërtimi ultra i hollë për të zvogëluar dimensionet e përgjithshme dhe për të lehtësuar instalimin edhe në hapësira të vogla
 • Projektuar për instalim horizontal ose vertikal
 • Rezistenca elektrike dhe rezervuari i brendshëm BLUE FOREVER, ultra-performues dhe i karakterizuar nga një trajtim i veçantë sipërfaqësor që zvogëlon pothuaj plotësisht mbështjelljet për funksionim afatgjatë dhe efikas.
 • Kontroll elektronik SMART në gjendje të zgjedhë konsumin sipas nevojave të përdoruesit.
 • E pajisur me modulin Wi-Fi, mund të menaxhohet nga distanca me Aplikacionin "Egea Smart"
 • Paneli dixhital i kontrollit i lexueshëm dhe kontrolle të thjeshta 
 • Anodë e dyfishtë magnezi (një për rezervuarin)
 • Valvula e sigurisë (8 bar) e furnizuar si masë standarde

Informacione teknike

Marka

 FERROLI

Origjina

 ITALI

Kodi

 FE-GRZ57JKA

Instalimi

 H/V

Klasi energjise

 A

Fuqia

 1800 Watt

Tensioni

 220 V

Vellimi brendshem

 100L

Termostat mekanik

 Po

Mbrojtje nga mbinxehja

 Po

Kontroll i temperatures

 Po

Presioni

 8bar

Opsione shtese

 -

Garancia

 3 vjet

 

Permasat

Pesha 

34.5 kg

Lartesia

24.8 cm

Diametri 

119.4 cm

  Bolier Ferroli Titano Twin 100L

  Disa nga karakteritikat dhe pikat më të forta të bolierit Ferroli Titano Twin 100L:

  • Shpërndarja e ujit në dy rezervuar për të përmirësuar efikasitetin dhe komoditetin
  • Ndërtimi ultra i hollë për të zvogëluar dimensionet e përgjithshme dhe për të lehtësuar instalimin edhe në hapësira të vogla
  • Projektuar për instalim horizontal ose vertikal
  • Rezistenca elektrike dhe rezervuari i brendshëm BLUE FOREVER, ultra-performues dhe i karakterizuar nga një trajtim i veçantë sipërfaqësor që zvogëlon pothuaj plotësisht mbështjelljet për funksionim afatgjatë dhe efikas.
  • Kontroll elektronik SMART në gjendje të zgjedhë konsumin sipas nevojave të përdoruesit.
  • E pajisur me modulin Wi-Fi, mund të menaxhohet nga distanca me Aplikacionin "Egea Smart"
  • Paneli dixhital i kontrollit i lexueshëm dhe kontrolle të thjeshta 
  • Anodë e dyfishtë magnezi (një për rezervuarin)
  • Valvula e sigurisë (8 bar) e furnizuar si masë standarde

  Informacione teknike

  Marka

   FERROLI

  Origjina

   ITALI

  Kodi

   FE-GRZ57JKA

  Instalimi

   H/V

  Klasi energjise

   A

  Fuqia

   1800 Watt

  Tensioni

   220 V

  Vellimi brendshem

   100L

  Termostat mekanik

   Po

  Mbrojtje nga mbinxehja

   Po

  Kontroll i temperatures

   Po

  Presioni

   8bar

  Opsione shtese

   -

  Garancia

   3 vjet

   

  Permasat

  Pesha 

  34.5 kg

  Lartesia

  24.8 cm

  Diametri 

  119.4 cm