Boiler Novo Ferroli 10S
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-16%
Boiler Novo Ferroli 10S
Boiler Novo Ferroli 10S

Boiler Novo Ferroli 10S

Available:Në gjëndje
12,500 Lek 14,900 Lek
Image
Secure
Boiler Novo Ferroli 10S

Ngrohësit tanë më të vegjël të ujit mund të instalohen kudo ku ka akses në një furnizim me ujë dhe një burim energjie. Boiler Novo Ferroli 10S mund të instalohen sipër ose poshtë lavamanit dhe të vijnë me një kabllo elektrike të pajisur tashmë. Novo shumë kompakt përshtatet kudo dhe është i disponueshëm si model nën dhe mbi lavaman.

 • Bolier me kapacitet 8 litra. Modeli Novo nga marka Ferroli.
 • Mund të instalohet në një dollap ose në një vend tjetër të fshehur, falë formës së tij të veçantë.
 • Veshje silikoni blu e shëndetshme.
 • Treguesi i energjisë LED.
 • Element ngrohje çeliku inox.
 • Çelësi i përcaktimit të temperaturës, që funksionon përmes termostatit.
 • I disponueshëm për instalim mbi lavaman (mod. O) ose nën lavaman (mod. U).

 

Informacione teknike

Marka

 FERROLI

Origjina

 ITALI

Kodi

FE-GRWDTASA

Instalimi

 Vertikal/Horizontal

Klasi energjise

 -

Fuqia

 1500 Watt

Tensioni

 220 V

Vellimi brendshem

 8 L

Koha e ngrohjes Δ T 35 ˚ C min.

 10.3 min

Koha e ngrohjes Δ T 45 ˚ C min.

 13.2 min

Opsione shtese

 -

Garancia

 3 vjet

 

Permasat

Gjatesia

28 cm

Gjeresia

28 cm

Lartesia 

30 cm


Boiler Novo Ferroli 10S

Ngrohësit tanë më të vegjël të ujit mund të instalohen kudo ku ka akses në një furnizim me ujë dhe një burim energjie. Boiler Novo Ferroli 10S mund të instalohen sipër ose poshtë lavamanit dhe të vijnë me një kabllo elektrike të pajisur tashmë. Novo shumë kompakt përshtatet kudo dhe është i disponueshëm si model nën dhe mbi lavaman.

 • Bolier me kapacitet 8 litra. Modeli Novo nga marka Ferroli.
 • Mund të instalohet në një dollap ose në një vend tjetër të fshehur, falë formës së tij të veçantë.
 • Veshje silikoni blu e shëndetshme.
 • Treguesi i energjisë LED.
 • Element ngrohje çeliku inox.
 • Çelësi i përcaktimit të temperaturës, që funksionon përmes termostatit.
 • I disponueshëm për instalim mbi lavaman (mod. O) ose nën lavaman (mod. U).

 

Informacione teknike

Marka

 FERROLI

Origjina

 ITALI

Kodi

FE-GRWDTASA

Instalimi

 Vertikal/Horizontal

Klasi energjise

 -

Fuqia

 1500 Watt

Tensioni

 220 V

Vellimi brendshem

 8 L

Koha e ngrohjes Δ T 35 ˚ C min.

 10.3 min

Koha e ngrohjes Δ T 45 ˚ C min.

 13.2 min

Opsione shtese

 -

Garancia

 3 vjet

 

Permasat

Gjatesia

28 cm

Gjeresia

28 cm

Lartesia 

30 cm