Bide Gemma2 Dolomite Sospeso Rrethore
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Bide Gemma2 Dolomite Sospeso Rrethore

Available:Në gjëndje
7,850 Lek
Image
Secure

Bide Gemma2 Dolomite Sospeso Rrethore 

 • Bide e linjës Gemma2 rrethore nga Dolomite i përshtaten stileve të ndryshme të arredimit të banjove, nga ato më klasiket deri tek ato më moderne, në fakt me linjën e saj të sheshuar me butësi garanton një stil të thjeshtë, harmonik dhe elegant.
 • Ngjyra e bardhë e porcelanit e Bide Gemma2 Dolomite Sospeso Rrethore  kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka:

Dolomite 

Seria:

Gemma2 

Kodi:

DLM-D522601

Forma:

Rrethore 

Materiali:

Qeramike

Ngjyra:

E bardhë

Vendosja:

Sospeso

Perfshihet rubineti:

Jo 

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat

Thellësia (në cm):

53 cm

Gjerësia (në cm):

36 cm

Lartësia (në cm):

35 cm

 

Bide Gemma2 Dolomite Sospeso Rrethore 

 • Bide e linjës Gemma2 rrethore nga Dolomite i përshtaten stileve të ndryshme të arredimit të banjove, nga ato më klasiket deri tek ato më moderne, në fakt me linjën e saj të sheshuar me butësi garanton një stil të thjeshtë, harmonik dhe elegant.
 • Ngjyra e bardhë e porcelanit e Bide Gemma2 Dolomite Sospeso Rrethore  kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka:

Dolomite 

Seria:

Gemma2 

Kodi:

DLM-D522601

Forma:

Rrethore 

Materiali:

Qeramike

Ngjyra:

E bardhë

Vendosja:

Sospeso

Perfshihet rubineti:

Jo 

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat

Thellësia (në cm):

53 cm

Gjerësia (në cm):

36 cm

Lartësia (në cm):

35 cm