Spot Eglo 61711 ZIGO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Spot Eglo 61711 ZIGO

Available:Out of Stock
1,650 Lek
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 61711, pjesë e linjës ZIGO.
Materiali i produktit është alumin me ngjyrë të bardhë.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 50
Gjerësia (në mm) 100
Gjatësia (në mm) 100

Informacione teknike:
Numri i llambave dhe fuqia: 1X35W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 61711, pjesë e linjës ZIGO. Materiali i produktit është alumin me ngjyrë të bardhë.
Përmasat: Lartësia (në mm) 50 Gjerësia (në mm) 100 Gjatësia (në mm) 100
Informacione teknike: Numri i llambave dhe fuqia: 1X35W