Ndriçues mural Eglo 96321 PARRI
Ndriçues mural Eglo 96321 PARRI

Ndriçues mural Eglo 96321 PARRI

9,900 Lek
Sale Sold out
Ndriçues mural Eglo, modeli 96321, pjesë e linjës PARRI. Materiali i produktit është alumin me ngjyrë krom  ndersa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të bardhë. Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është WARM WHITE. Përmasat: Lartësia (në...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues mural Eglo, modeli 96321, pjesë e linjës PARRI.
Materiali i produktit është alumin me ngjyrë krom  ndersa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është WARM WHITE.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 415
Gjatësia (në mm) 240

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X5W

Artikuj të lidhur