Ndriçues tavanor Eglo 75554 Palmaves 2
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-57%
Ndriçues tavanor Eglo 75554 Palmaves 2
Ndriçues tavanor Eglo 75554 Palmaves 2

Ndriçues tavanor Eglo 75554 Palmaves 2

Available:Në gjëndje
8,900 Lek 21,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 75554, pjesë e linjës Palmave 2
I thjeshtë dhe tepër modern, i ndërtuar nga dy rrathë.
Dizajni minimalist dhe modern i llambës LED përzihet me stilin në hapësira të ndryshme banimi si kuzhina, zyra, dhoma e ndenjes, dhoma gjumi dhe korridori.
Materiali alumin dhe plastike, me ngjyrat e bardhë dhe e zezë.
Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë). Lumen: 1600; 1300.
 
Përmasat:
 • Lartësia (në mm): 120
 • Gjerësia (në mm): 300
 • Gjatësia (në mm): 450
Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
 • Klasa e sigurisë: 2
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X12W, 1X10W
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 75554, pjesë e linjës Palmave 2 I thjeshtë dhe tepër modern, i ndërtuar nga dy rrathë. Dizajni minimalist dhe modern i llambës LED përzihet me stilin në hapësira të ndryshme banimi si kuzhina, zyra, dhoma e ndenjes, dhoma gjumi dhe korridori. Materiali alumin dhe plastike, me ngjyrat e bardhë dhe e zezë. Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë). Lumen: 1600; 1300.   Përmasat:
 • Lartësia (në mm): 120
 • Gjerësia (në mm): 300
 • Gjatësia (në mm): 450
Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
 • Klasa e sigurisë: 2
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X12W, 1X10W