Ndriçues i varur Eglo 39099 Basilano 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39099 Basilano 1

Available:Në gjëndje
43,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39099 pjesë e linjës Basilano 1
Një ndriçues klasik, pjesë e familjes së llambadarëve. I krijuar nga një punim i jashtëzakonshëm me kristale.  Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin llambadarit një pamje elegante, unike dhe mjaftë tërheqëse.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme.
Materiali cilësor i çelikut në ngjyrë kromi.
Ndricimi E14
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1300
Diametri (në mm): 720

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 6X40W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39099 pjesë e linjës Basilano 1 Një ndriçues klasik, pjesë e familjes së llambadarëve. I krijuar nga një punim i jashtëzakonshëm me kristale.  Kristalet dhe vezullimi i tyre nga ndriçimi i japin llambadarit një pamje elegante, unike dhe mjaftë tërheqëse. I përshtatshëm për ambiente të brendshme. Materiali cilësor i çelikut në ngjyrë kromi. Ndricimi E14   Përmasat: Lartësia (në mm): 1300 Diametri (në mm): 720
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 6X40W