Ndriçues Statik Komodine Eglo 75397 York
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-68%
Ndriçues Statik Komodine Eglo 75397 York

Ndriçues Statik Komodine Eglo 75397 York

Available:Out of Stock
1,390 Lek 4,400 Lek
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 75397, pjesë e kolekionit York.
Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina.
Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë
Dizajn klasik dhe elegant, tepër funksional.
Materiali cilësor çelik dhe xham, me ngjyrë gold dhe të bardhë.
Lloji i ndriçuesit E14-LED-P45.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 385
Diametri (në mm) 150

Informacione Teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X6W
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 75397, pjesë e kolekionit York. Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina. Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë Dizajn klasik dhe elegant, tepër funksional. Materiali cilësor çelik dhe xham, me ngjyrë gold dhe të bardhë. Lloji i ndriçuesit E14-LED-P45.
Përmasat: Lartësia (në mm) 385 Diametri (në mm) 150
Informacione Teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X6W