Ndriçues tavanor Eglo 97833 Tiberio
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-65%
Ndriçues tavanor Eglo 97833 Tiberio

Ndriçues tavanor Eglo 97833 Tiberio

Available:Out of Stock
2,200 Lek 6,400 Lek
Secure
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli  97833 Tiberio
Ndriçuesi është në formë shine me 4 spote.
Një dizajn i thjeshtë dhe elegant me ngjyrë argjend.
Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë) 3000K, lumen 400.
Materiali alumin dhe celik.
 
Përmasat:
Gjerësia (në mm) 80
Gjatësia (në mm) 700

Informacione teknike:
Numri i llambave dhe fuqia: 4X3W
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështisë): IP20
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli  97833 Tiberio Ndriçuesi është në formë shine me 4 spote. Një dizajn i thjeshtë dhe elegant me ngjyrë argjend. Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë) 3000K, lumen 400. Materiali alumin dhe celik.   Përmasat: Gjerësia (në mm) 80 Gjatësia (në mm) 700
Informacione teknike: Numri i llambave dhe fuqia: 4X3W Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështisë): IP20