Mobilje + Lavaman 120 Cm Vitra Metropol
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Mobilje + Lavaman 120 Cm Vitra Metropol

Available:Në gjëndje
119,000 Lek
Image
Secure

 Mobilje + Lavaman 120 Cm Vitra Metropol 

 • Mbyllja e ngadaltë: Veçoria vetë-ngadalësuese e sirtarëve dhe dyerve siguron përdorim të sigurt dhe të qetë për fëmijët dhe të moshuarit.
 • Rubineti i lavamanit nuk është i përfshirë.
 • Përfshin kabinetin, lavamanin, pasqyrën dhe ndriçimin Led.
 • 7462l003-0001 Lavaman Vitra është i përfshirë në produkt.
 • Mobilje + Lavaman 120 Cm Vitra Metropol eshte bërë nga materiali Mdf Lam.

Informacione teknike

Marka:

 VitrA

Origjina:

Turqi

Familja:

Metropol 

Kodi:

VI-67157

Materiali:

MDF Lam / Qeramike

Ngjyra:

Kafe

Garancia:

2 vjet 

 

Përmasat

Përmasat e mobiljes:

49x117x60 cm

 Mobilje + Lavaman 120 Cm Vitra Metropol 

 • Mbyllja e ngadaltë: Veçoria vetë-ngadalësuese e sirtarëve dhe dyerve siguron përdorim të sigurt dhe të qetë për fëmijët dhe të moshuarit.
 • Rubineti i lavamanit nuk është i përfshirë.
 • Përfshin kabinetin, lavamanin, pasqyrën dhe ndriçimin Led.
 • 7462l003-0001 Lavaman Vitra është i përfshirë në produkt.
 • Mobilje + Lavaman 120 Cm Vitra Metropol eshte bërë nga materiali Mdf Lam.

Informacione teknike

Marka:

 VitrA

Origjina:

Turqi

Familja:

Metropol 

Kodi:

VI-67157

Materiali:

MDF Lam / Qeramike

Ngjyra:

Kafe

Garancia:

2 vjet 

 

Përmasat

Përmasat e mobiljes:

49x117x60 cm