Ndriçues Statik Komodine Eglo 89825 MILEA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-64%
Ndriçues Statik Komodine Eglo 89825 MILEA
Ndriçues Statik Komodine Eglo 89825 MILEA

Ndriçues Statik Komodine Eglo 89825 MILEA

Available:Out of Stock
1,900 Lek 5,300 Lek
Secure
Ndricues Statik Komodine Eglo, modeli 89825, pjesë e koleksionit MILEA.
Ky model është i përbërë nga çeliku me një ngjyrë gri të lehtë.
Materiali i xhamit është alabastër qelqi me ngjyrë të bardhë.
Ndriçues statik i përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhomë gjumi, dhomë studimi etj.
Lloji i ndriçuesit E14.
 
Përmasat
Lartësia (në mm) 430
Diametri (në mm)
Diametri i bazës (në mm) 135

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndricues Statik Komodine Eglo, modeli 89825, pjesë e koleksionit MILEA. Ky model është i përbërë nga çeliku me një ngjyrë gri të lehtë. Materiali i xhamit është alabastër qelqi me ngjyrë të bardhë. Ndriçues statik i përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhomë gjumi, dhomë studimi etj. Lloji i ndriçuesit E14.   Përmasat Lartësia (në mm) 430
Diametri (në mm)
Diametri i bazës (në mm) 135

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W