Ndriçues Statik Eglo 39889 Balnario
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Eglo 39889 Balnario

Available:Në gjëndje
52,200 Lek
Image
Secure

Ndriçues Statik Eglo. Modeli 39889 pjesë e koleksionit Balnario 
Ndriçues me dizajn modern dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme
Materiali cilësor i çelikut në ngjyrë të zezë dhe kontura pëlhurë në të zezë
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat
Lartësia (në mm) 1630
Diametri (në mm) 380
Diametri i bazës (në mm) 280

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 2X40W

Ndriçues Statik Eglo. Modeli 39889 pjesë e koleksionit Balnario 
Ndriçues me dizajn modern dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme
Materiali cilësor i çelikut në ngjyrë të zezë dhe kontura pëlhurë në të zezë
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat
Lartësia (në mm) 1630
Diametri (në mm) 380
Diametri i bazës (në mm) 280

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 2X40W