Ndriçues mural Eglo 90103 Cadiz
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural Eglo 90103 Cadiz

Available:Në gjëndje
1,900 Lek 5,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo 90103 Cadiz
 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 90103 , pjesë e koleksionit Cadiz
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
 • Materiali alumin në ngjyrë gri dhe plastikë në të bardhë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

90103

Familja:

Cadiz

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

9W

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Materiali:

celik / xham i bardhe

Ngjyra:

gri / e bardhe

Numri i llambave

Lloji i llambës:

GU10

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

225

Gjatësia (në mm):

65
Ndriçues mural Eglo 90103 Cadiz
 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 90103 , pjesë e koleksionit Cadiz
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
 • Materiali alumin në ngjyrë gri dhe plastikë në të bardhë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

90103

Familja:

Cadiz

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

9W

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Materiali:

celik / xham i bardhe

Ngjyra:

gri / e bardhe

Numri i llambave

Lloji i llambës:

GU10

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

225

Gjatësia (në mm):

65