Ndriçues mural Belcreda 97311 Eglo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural Belcreda 97311 Eglo

Available:Në gjëndje
3,500 Lek 11,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Belcreda 97311 Eglo 
 • Ndriçues i jashtëm mural Eglo. Modeli 97311 Eglo
 • Dizajn klasik, i cili nuk del kurrë nga moda.
 • I përshtatshëm për ndriçimin e jashtëm të fasadave, verandave ose ballkoneve.
 • Materiali çelik dhe plastikë, ku dominon ngjyra e bardhe.
 • Lloji i ndriçuesit LED.
 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97311

Familja:

Belcreda

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

9.3 W

Materiali / ngjyra:

Celik / E bardhe

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

LED

Montim në kënd:

PO

Lloji i celsit

Me sensor per diten dhe naten

Kendi i sensorit

120 grade / 10-480  sek

Distanca

6 m

Shkalla e mbrojtjes

IP44

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

330

Lartesia (në mm):

125
Ndriçues mural Belcreda 97311 Eglo 
 • Ndriçues i jashtëm mural Eglo. Modeli 97311 Eglo
 • Dizajn klasik, i cili nuk del kurrë nga moda.
 • I përshtatshëm për ndriçimin e jashtëm të fasadave, verandave ose ballkoneve.
 • Materiali çelik dhe plastikë, ku dominon ngjyra e bardhe.
 • Lloji i ndriçuesit LED.
 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97311

Familja:

Belcreda

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

9.3 W

Materiali / ngjyra:

Celik / E bardhe

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

LED

Montim në kënd:

PO

Lloji i celsit

Me sensor per diten dhe naten

Kendi i sensorit

120 grade / 10-480  sek

Distanca

6 m

Shkalla e mbrojtjes

IP44

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

330

Lartesia (në mm):

125