Ndriçues tavanor Eglo 34052 Cabezas 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-23%
Ndriçues tavanor Eglo 34052 Cabezas 1
Ndriçues tavanor Eglo 34052 Cabezas 1
Ndriçues tavanor Eglo 34052 Cabezas 1

Ndriçues tavanor Eglo 34052 Cabezas 1

Available:Në gjëndje
6,500 Lek 8,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavano Eglo. Modeli 34052, pjesë e linjës Cabezas 1.
Dizajni modern dhe elegant e bëjnë këtë ndriçues të jetë i veçantë.
Ndriçuesi ka formë katrore dhe të jep idenë valëve me linjat e lakuara që lëshojnë dritë.
Për shkak të kësaj ju mund të ndjeni rehati dhe qetësi në dhomën ku është instaluar 
I pështatshëm për dhomë ndenje, dhomë gjumi etj.
Ndriçim LED, i ngrohtë 3000K, lumen 650.

Përmasat:
Lartësia (në mm): 75
Gjerësia (në mm): 440
Gjatësia (në mm): 440
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 4X5W
Ndriçues tavano Eglo. Modeli 34052, pjesë e linjës Cabezas 1. Dizajni modern dhe elegant e bëjnë këtë ndriçues të jetë i veçantë. Ndriçuesi ka formë katrore dhe të jep idenë valëve me linjat e lakuara që lëshojnë dritë. Për shkak të kësaj ju mund të ndjeni rehati dhe qetësi në dhomën ku është instaluar  I pështatshëm për dhomë ndenje, dhomë gjumi etj. Ndriçim LED, i ngrohtë 3000K, lumen 650.

Përmasat: Lartësia (në mm): 75 Gjerësia (në mm): 440 Gjatësia (në mm): 440   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 4X5W