Ndriçues mural Eglo 94151 Dakar 5
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural Eglo 94151 Dakar 5

Available:Në gjëndje
800 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo. Modeli 94151, pjesë e koleksionit Dakar 5.
Ndriçuesi ka dizajnin e një spoti bracetë me një pamje të thjeshtë dhe funksional.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm apo dhe atij të brendshëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni sallonin, oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm, për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin në ngjyrë kafe antike dhe kontura e ndriçuesit qelq në ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit LED, i ngrohtë, me lumen 340.

Përmasat:
Diametri (në mm) 125
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 12V
Numri i llambave dhe fuqia: 1X3.3W 
Ndriçues mural Eglo. Modeli 94151, pjesë e koleksionit Dakar 5.
Ndriçuesi ka dizajnin e një spoti bracetë me një pamje të thjeshtë dhe funksional. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm apo dhe atij të brendshëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni sallonin, oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm, për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin në ngjyrë kafe antike dhe kontura e ndriçuesit qelq në ngjyrë të bardhë. Lloji i ndriçuesit LED, i ngrohtë, me lumen 340.
Përmasat: Diametri (në mm) 125   Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 12V Numri i llambave dhe fuqia: 1X3.3W