Zorre Dushi Supara Flex KLUDI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Zorre Dushi Supara Flex KLUDI

Available:Në gjëndje
2,700 Lek
Image
Secure
Zorre Dushi Supara Flex KLUDI [KL-6107205-00]
 • Zorre dushi Kludi KL-6107205-00
 • Materiali përbërës i kromuar ofron rezistence të lartë ndaj kimikateve dhe veti të shkëlqyera izoluese.
 • Kjo zorre dushi Supara Flex KLUDI ka një sistemi instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacionet teknike

Marka 

Kludi

Origjina 

Gjermani

Familja

SuparaFlex

Kodi

6107205-00

Materiali

Krom

Anti perdredhje

Po

Lidhja me rrjetin

1/2"

Garancia

5 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 160 cm

Zorre Dushi Supara Flex KLUDI [KL-6107205-00]
 • Zorre dushi Kludi KL-6107205-00
 • Materiali përbërës i kromuar ofron rezistence të lartë ndaj kimikateve dhe veti të shkëlqyera izoluese.
 • Kjo zorre dushi Supara Flex KLUDI ka një sistemi instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacionet teknike

Marka 

Kludi

Origjina 

Gjermani

Familja

SuparaFlex

Kodi

6107205-00

Materiali

Krom

Anti perdredhje

Po

Lidhja me rrjetin

1/2"

Garancia

5 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 160 cm