WC Vitra Plural Sospeso Mat
WC Vitra Plural Sospeso Mat
WC Vitra Plural Sospeso Mat

WC Vitra Plural Sospeso Mat

61,000 Lek
Sale Sold out
WC Vitra Plural Sospeso Mat PLURAL është një tualet qeramike e varur në mur. Pamja ikonë e mesit të shekullit të 20-të .  WC Vitra Plural Sospeso mat ofron WC me një dizajn unik. Rezervuari i tyre në mur dhe pajisjet e montimit janë plotësisht të fshehura për një pamje të pastër dhe të...

Instock

Përshkrimi

WC Vitra Plural Sospeso Mat

  • PLURAL është një tualet qeramike e varur në mur. Pamja ikonë e mesit të shekullit të 20-të . 
  • WC Vitra Plural Sospeso mat ofron WC me një dizajn unik.
  • Rezervuari i tyre në mur dhe pajisjet e montimit janë plotësisht të fshehura për një pamje të pastër dhe të qetë dhe përzihen bukur me çdo dekor të banjës.‎
  • Për të forcuar harmoni e pandërprerë, ngjyra e menteshës së mbulesës së sediljes mund të përputhet me ngjyrat e rubinetave tuaja.‎
  • Duke eliminuar buzët e vështira për t'u pastruar, kjo teknologji parandalon grumbullimin e mikrobeve ne WC Vitra Plural Sospeso dhe siguron higjienë superiore.‎  

Informacione teknike

Marka

VitrA

Origjina

Turqi

Seria

Plural

Kodi

VI-7830B401-0075

Vendosja 

Sospeso

Materiali i WC

Qeramikë

Ngjyra

E bardhë mat

Soft-Close

Po

Garancia

10 vjet

 

Permasa

Gjerësia

36 cm  

Thellësia

54.5 cm 

Artikuj të lidhur