Wc Vitra Mia Sospeso Katrore + Kapak
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Wc Vitra Mia Sospeso Katrore + Kapak

Available:Në gjëndje
16,600 Lek
Image
Secure

Wc Vitra Mia Sospeso Katrore + Kapak

 • Tualeti i varur në mur Mia Katror është i pajisur me një sistem pa buzë, që garanton higjienë më të madhe se një sistem wc i tipit tradicional. 
 • WcVitra Mia Sospeso Katrore ka një formë katrore me kënde të rrumbullakosura butësisht , një përzierje formash që garanton homogjenitetin e stilit si në banjot klasike ashtu edhe ato bashkëkohore.
 • Ngjyra e bardhë e porcelanit e Wc Vitra Mia Sospeso Katrore kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

 

Informacione teknike

Marka

VitrA

Origjina

Turqi

Kodi

VI-7484B003-0075

Forma 

Katrore

Materiali i WC

Qeramike

Materiali i kapakut

Duroplast

Ngjyra

E bardhë me shkelqim

Vendosja

Sospeso

Soft-Close

Po

Garancia

10 vjet

 

Përmasat e WC

Gjatesia 

54 cm

Gjeresia

36.5 cm

Lartesia

40 cm

Wc Vitra Mia Sospeso Katrore + Kapak

 • Tualeti i varur në mur Mia Katror është i pajisur me një sistem pa buzë, që garanton higjienë më të madhe se një sistem wc i tipit tradicional. 
 • WcVitra Mia Sospeso Katrore ka një formë katrore me kënde të rrumbullakosura butësisht , një përzierje formash që garanton homogjenitetin e stilit si në banjot klasike ashtu edhe ato bashkëkohore.
 • Ngjyra e bardhë e porcelanit e Wc Vitra Mia Sospeso Katrore kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Dizenjuar në linja perfekte, kjo bide ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

 

Informacione teknike

Marka

VitrA

Origjina

Turqi

Kodi

VI-7484B003-0075

Forma 

Katrore

Materiali i WC

Qeramike

Materiali i kapakut

Duroplast

Ngjyra

E bardhë me shkelqim

Vendosja

Sospeso

Soft-Close

Po

Garancia

10 vjet

 

Përmasat e WC

Gjatesia 

54 cm

Gjeresia

36.5 cm

Lartesia

40 cm