Wc + Kapak+ Kasete Vitra S20 Monobllok
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Wc + Kapak+ Kasete Vitra S20 Monobllok

Available:Në gjëndje
25,600 Lek
Image
Secure

Wc + Kapak+ Kasete Vitra S20 Monobllok

 • Gama jonë e WC-ve VitrA është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane.  Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Koleksioni S20 VitrA është një WC e shkëlqyer e nivelit fillestar, që ofron cilësi të qëndrueshme dhe një WC të thjeshtë, por të punuar mirë, që kryen punën dhe do të zgjasë për vitet në vijim.
 • Ky dizajn i thjeshtë dhe tërheqës është i lehtë për t'u kombinuar me të gjitha llojet e pjesëve të tjera të banjës duke e bërë atë një dizajn të shkëlqyeshëm me shumë detyra që mund të përshtatet me një shumëllojshmëri të madhe të stileve moderne të banjës.
 • Praktikisht, Wc + Kapak+Kasete Vitra S20 Monobllok vjen me opsionin e mbylljes së butë ose sediljes standarde me mentesha. 
 • Cisterna është një tip modern i dyfishtë dhe aktivizohet nga një buton i kromuar në majë të cisternës. 
 • Nuk mund të gaboni me Wc + Kapak+ Kasete Vitra S20 Monobllok për çdo banjë moderne, cilësi të qëndrueshme me një çmim të mahnitshëm!
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Seria:

S20

Kodi:

 • VI-5512L003-0096
 • VI-77-003-001

Vendosja:

Monobllok

Materiali i WC:

Qeramikë

Materiali i kapakut:

Qeramikë

Ngjyra:

E bardhë

Soft-Close:

Po

Certifikata:

EDP 

Garancia:

5 vjet

 

Përmasa

Gjatësia e WC:

61.5 cm

Gjerësia e WC:

36 cm  

Wc + Kapak+ Kasete Vitra S20 Monobllok

 • Gama jonë e WC-ve VitrA është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane.  Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Koleksioni S20 VitrA është një WC e shkëlqyer e nivelit fillestar, që ofron cilësi të qëndrueshme dhe një WC të thjeshtë, por të punuar mirë, që kryen punën dhe do të zgjasë për vitet në vijim.
 • Ky dizajn i thjeshtë dhe tërheqës është i lehtë për t'u kombinuar me të gjitha llojet e pjesëve të tjera të banjës duke e bërë atë një dizajn të shkëlqyeshëm me shumë detyra që mund të përshtatet me një shumëllojshmëri të madhe të stileve moderne të banjës.
 • Praktikisht, Wc + Kapak+Kasete Vitra S20 Monobllok vjen me opsionin e mbylljes së butë ose sediljes standarde me mentesha. 
 • Cisterna është një tip modern i dyfishtë dhe aktivizohet nga një buton i kromuar në majë të cisternës. 
 • Nuk mund të gaboni me Wc + Kapak+ Kasete Vitra S20 Monobllok për çdo banjë moderne, cilësi të qëndrueshme me një çmim të mahnitshëm!
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!
*Kliko ketu per te pare setin ne OFERTE 

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Seria:

S20

Kodi:

 • VI-5512L003-0096
 • VI-77-003-001

Vendosja:

Monobllok

Materiali i WC:

Qeramikë

Materiali i kapakut:

Qeramikë

Ngjyra:

E bardhë

Soft-Close:

Po

Certifikata:

EDP 

Garancia:

5 vjet

 

Përmasa

Gjatësia e WC:

61.5 cm

Gjerësia e WC:

36 cm