Wc/Bide Sospeso Rimex Vitra Sento

59,000 Lek
Sale Sold out
Wc/Bide Sospeso Rimex Vitra Sento  WC Vitra Sento Sospeso eshte një tualet i varur në mur me sistem mbetjesh pa buzë , prej qeramike ngjyre te zeze, i garantuar për 10 vjet.  Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative. Tualeti i...

Instock

Përshkrimi

Wc/Bide Sospeso Rimex Vitra Sento 

  • WC Vitra Sento Sospeso eshte një tualet i varur në mur me sistem mbetjesh pa buzë , prej qeramike ngjyre te zeze, i garantuar për 10 vjet. 
  • Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative.
  • Tualeti i serisë Integra është një pajisje higjienike me një dizajn kompakt, e përshtatshme për ata që duan t'i japin një prekje stili dhe elegance orendive të banjës së tyre . 
  • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka

VitrA

Origjina

Turqi

Seria

Sento

Kodi

VI-7748B003-7211

Vendosja 

Sospeso

Materiali i WC

Qeramikë

Ngjyra

E zeze

Soft-Close

Po

Garancia

10 vjet

 

Permasa

Gjerësia

36.5 cm  

Thellësia

54 cm 

Artikuj të lidhur