Wc/Bide + Kapak Sospeso Vitra Memoria
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Wc/Bide + Kapak Sospeso Vitra Memoria

Available:Në gjëndje
52,000 Lek
Image
Secure

Wc/Bide + Kapak Sospeso Vitra Memoria

 • Wc/Bide Sospeso Vitra Memoria eshte një tualet i varur në mur pa buzë me sistem mbetjesh pa buzë , prej qeramike ngjyre mat dove gri, i garantuar për 10 vjet. 
 • Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative.
 • Tualeti i serisë Integra është një pajisje higjienike me një dizajn kompakt, e përshtatshme për ata që duan t'i japin një prekje stili dhe elegance orendive të banjës së tyre . 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Seria:

Memoria

Kodi:

VI-5885B403-0559

Vendosja:

Sospeso

Materiali i WC:

Qeramikë

Ngjyra:

E bardhë

Soft-Close:

Po

Garancia:

10 vjet

 

Përmasa

Gjerësia (në cm):

43 cm  

Thellësia (në cm):

54.5 cm 

Wc/Bide + Kapak Sospeso Vitra Memoria

 • Wc/Bide Sospeso Vitra Memoria eshte një tualet i varur në mur pa buzë me sistem mbetjesh pa buzë , prej qeramike ngjyre mat dove gri, i garantuar për 10 vjet. 
 • Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative.
 • Tualeti i serisë Integra është një pajisje higjienike me një dizajn kompakt, e përshtatshme për ata që duan t'i japin një prekje stili dhe elegance orendive të banjës së tyre . 
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Seria:

Memoria

Kodi:

VI-5885B403-0559

Vendosja:

Sospeso

Materiali i WC:

Qeramikë

Ngjyra:

E bardhë

Soft-Close:

Po

Garancia:

10 vjet

 

Përmasa

Gjerësia (në cm):

43 cm  

Thellësia (në cm):

54.5 cm