Wc Rim-Ex Matt Vitra Sento
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Wc Rim-Ex Matt Vitra Sento

Available:Në gjëndje
45,200 Lek
Image
Secure

Wc Rim-Ex Matt Vitra Sento

 • Gama jonë e WC-ve VitrA është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane. 

 • WC Vitra Sento Sospeso është një tualet i varur në mur me sistem mbetjesh pa buzë , prej qeramike ngjyrë të zezë, i garantuar për 10 vjet. 

 • Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative.

 • Tualeti i serisë Integra është një pajisje higjienike me një dizajn kompakt, e përshtatshme për ata që duan t'i japin një prekje stili dhe elegance orendive të banjës së tyre . 

 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Seria:

Sento

Kodi:

VI-7748B001-0101

Vendosja:

Sospeso

Materiali i WC:

Qeramikë

Ngjyra:

E zeze

Soft-Close:

Po

Garancia:

10 vjet

 

Permasa

Gjerësia

36.5 cm  

Thellësia

54 cm 

Wc Rim-Ex Matt Vitra Sento

 • Gama jonë e WC-ve VitrA është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane. 

 • WC Vitra Sento Sospeso është një tualet i varur në mur me sistem mbetjesh pa buzë , prej qeramike ngjyrë të zezë, i garantuar për 10 vjet. 

 • Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative.

 • Tualeti i serisë Integra është një pajisje higjienike me një dizajn kompakt, e përshtatshme për ata që duan t'i japin një prekje stili dhe elegance orendive të banjës së tyre . 

 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Seria:

Sento

Kodi:

VI-7748B001-0101

Vendosja:

Sospeso

Materiali i WC:

Qeramikë

Ngjyra:

E zeze

Soft-Close:

Po

Garancia:

10 vjet

 

Permasa

Gjerësia

36.5 cm  

Thellësia

54 cm