Krahe Dushi Tavanor Rrethor Vitra Origin
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Krahe Dushi Tavanor Rrethor Vitra Origin

Available:Në gjëndje
2,500 Lek
Image
Secure

 Krahe Dushi Tavanor Rrethor Vitra Origin 

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht .
 •  Krahe Dushi Tavanor Rrethor Vitra Origin e lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.

Informacione teknike

Marka:

Vitra

Origjina:

Turqi

Modeli:

Krah dushi

Kodi:

VI-A45649 

Materiali:

Krom

Ngjyra: 

E bardhe 

Garancia:

2 vjet 


Përmasat

Gjatësia e kokës (në cm):

10 cm

 Krahe Dushi Tavanor Rrethor Vitra Origin 

 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht .
 •  Krahe Dushi Tavanor Rrethor Vitra Origin e lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.

Informacione teknike

Marka:

Vitra

Origjina:

Turqi

Modeli:

Krah dushi

Kodi:

VI-A45649 

Materiali:

Krom

Ngjyra: 

E bardhe 

Garancia:

2 vjet 


Përmasat

Gjatësia e kokës (në cm):

10 cm