Grup Lavamani Incaso Rrethor Vitra
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Grup Lavamani Incaso Rrethor Vitra

Available:Në gjëndje
15,000 Lek
Image
Secure

Grup Lavamani Incaso Rrethor Vitra

 • Grup dushi me deviat incaso e familjes Win-s nga marka Vitra.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht .
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.

Informacione teknike

Marka:

Vitra

Origjina:

Turqi

Kodi:

VI-A42581

Seria:

Win-s

Materiali i jashtëm:

Metal i kromuar

Ngjyra:

E kromuar

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat

Gjatësia (në cm):

10.7 cm

Thellësia (në cm):

16 cm

Grup Lavamani Incaso Rrethor Vitra

 • Grup dushi me deviat incaso e familjes Win-s nga marka Vitra.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht .
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.

Informacione teknike

Marka:

Vitra

Origjina:

Turqi

Kodi:

VI-A42581

Seria:

Win-s

Materiali i jashtëm:

Metal i kromuar

Ngjyra:

E kromuar

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat

Gjatësia (në cm):

10.7 cm

Thellësia (në cm):

16 cm