Pishuar Vitra Liquid
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Pishuar Vitra Liquid

Available:Në gjëndje
73,000 Lek
Image
Secure

 Pishuar Vitra Liquid

 •  Një mekanizëm flush pa kontakt në qeramikën e bardhë. I disponueshëm me funksionimin e baterisë.
 • Liquid është një bashkëpunim unik midis Tom Dixon dhe VitrA, duke sjellë filozofinë e stilistit britanik të minimalizmit ekspresiv në banjë.

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Kodi:    

VI-7324B003-5331

Forma:

Rrethore

Materiali i WC:

Qeramike

 

 

Përmasat e WC

Gjatesia (në cm):

40 cm

Gjerësia (në cm):

60 cm

 Pishuar Vitra Liquid

 •  Një mekanizëm flush pa kontakt në qeramikën e bardhë. I disponueshëm me funksionimin e baterisë.
 • Liquid është një bashkëpunim unik midis Tom Dixon dhe VitrA, duke sjellë filozofinë e stilistit britanik të minimalizmit ekspresiv në banjë.

Marka:

VitrA

Origjina:

Turqi

Kodi:    

VI-7324B003-5331

Forma:

Rrethore

Materiali i WC:

Qeramike

 

 

Përmasat e WC

Gjatesia (në cm):

40 cm

Gjerësia (në cm):

60 cm