Shinë për spote
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Shinë për spote

Available:Në gjëndje
1,800 Lek
Image
Secure
Shina për spote, L 2 m, alumin, ngjyrë e zezë janë ideale për fiksimin e ndriçuesve dhe për të pozicionuar në mënyrën më perfekte të mundshme për ndriçimin në ambientin tuaj.

 • Tipi : Shinë për spote
 • Materiali : Alumin
 • Përmasat : 2m
 • Ngjyra : E Zezë

 • Shina për spote, L 2 m, alumin, ngjyrë e zezë janë ideale për fiksimin e ndriçuesve dhe për të pozicionuar në mënyrën më perfekte të mundshme për ndriçimin në ambientin tuaj.

 • Tipi : Shinë për spote
 • Materiali : Alumin
 • Përmasat : 2m
 • Ngjyra : E Zezë