Ndriçues tavanor pllafon Eglo 32047 Arezo 2
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-75%
Ndriçues tavanor pllafon Eglo 32047 Arezo 2
Ndriçues tavanor pllafon Eglo 32047 Arezo 2
Ndriçues tavanor pllafon Eglo 32047 Arezo 2

Ndriçues tavanor pllafon Eglo 32047 Arezo 2

Available:Out of Stock
4,900 Lek 19,900 Lek
Secure
Ndriçues tavanor pllafon mga Eglo. Modeli 32047 Arezo 2
Modeli klasik i ndriçuesëve pllafon me pjesën e qelqit me shkëlqim kristalor.
I përshtatshëm për ambiente kryesisht të brendshme.
Ndriçimi LED (i bardhë, natyral).
Lumen: 2300
Ndriçuesi është prej çeliku dhe plastike, me ngjyrë të bardhë.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 55
Diametri (në mm): 345
 
Informacione teknike:
Fuqia: 17.92W
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 12V
Voltage 100-240V
U out 20-30V
I out 700mA Hz 100Hz

Shkalla e sigurisë (mbrojta ndaj lagëshitrës): IP20

Ndriçues tavanor pllafon mga Eglo. Modeli 32047 Arezo 2 Modeli klasik i ndriçuesëve pllafon me pjesën e qelqit me shkëlqim kristalor. I përshtatshëm për ambiente kryesisht të brendshme. Ndriçimi LED (i bardhë, natyral). Lumen: 2300 Ndriçuesi është prej çeliku dhe plastike, me ngjyrë të bardhë.   Përmasat: Lartësia (në mm): 55 Diametri (në mm): 345   Informacione teknike: Fuqia: 17.92W Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 12V Voltage 100-240V U out 20-30V I out 700mA Hz 100Hz

Shkalla e sigurisë (mbrojta ndaj lagëshitrës): IP20