Ndriçues tavanor Eglo 25556 Planet
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-54%
Ndriçues tavanor Eglo 25556 Planet

Ndriçues tavanor Eglo 25556 Planet

Available:Out of Stock
690 Lek 1,500 Lek
Secure
Ndriçues tavanor Eglo 25556
 • Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 25556
 • Me një dizajn të thjeshtë dhe funksional.
 • I pështashëm për ambiente të brendshme.
 • Me ngjyrë të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

25556

Familja:

Planet 

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

60 W

Ngjyra:

E bardhe 

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Diametri (në mm):

290

Pjesa e zgjatur (në mm):

85Ndriçues tavanor Eglo 25556
 • Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 25556
 • Me një dizajn të thjeshtë dhe funksional.
 • I pështashëm për ambiente të brendshme.
 • Me ngjyrë të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

25556

Familja:

Planet 

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

60 W

Ngjyra:

E bardhe 

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Diametri (në mm):

290

Pjesa e zgjatur (në mm):

85