Ndriçues tavanor Eglo 22715 Led Twister
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-58%
Ndriçues tavanor Eglo 22715 Led Twister

Ndriçues tavanor Eglo 22715 Led Twister

Available:Në gjëndje
790 Lek 1,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo 22715 Led Twister

 • Ndriçues tavanor tip pllafon nga Eglo. Modeli 22715 Led Twister
 • Me një dizajn të thjeshtë klasik dhe funksional.
 • Ndriçimi LED( i bardhë, i ngrohtë) 3000K. Lumen: 550
 • I përshtatshëm për ambiente kryesisht të brendshme.
 • Lloji i ndriçuesit GX53-LED.
 • Me ngjyrë të bardhë.Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

22715

Familja:

Twister 

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

7 W

Materiali:

Celik 

Ngjyra:

E bardhe 

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

GX53-LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Pjesa e zgjatur (në mm):

80

Diametri (në mm):

250

Ndriçues tavanor Eglo 22715 Led Twister
 • Ndriçues tavanor tip pllafon nga Eglo. Modeli 22715 Led Twister
 • Me një dizajn të thjeshtë klasik dhe funksional.
 • Ndriçimi LED( i bardhë, i ngrohtë) 3000K. Lumen: 550
 • I përshtatshëm për ambiente kryesisht të brendshme.
 • Lloji i ndriçuesit GX53-LED.
 • Me ngjyrë të bardhë.Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

22715

Familja:

Twister 

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

7 W

Materiali:

Celik 

Ngjyra:

E bardhe 

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

GX53-LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Pjesa e zgjatur (në mm):

80

Diametri (në mm):

250